Untitled Document

CATERING HİZMETLERİ

CATERING HİZMETLERİ

Lezzetli Mutfak, Özenli Bir Servis


Klüh Catering dünya çapındaki catering tecrübesi ile Türk damak tadı ile birleştirerek deneyimli kadrosu ve başarılı referansları ile menü sınırlaması olmaksızın yerinde yemek hizmetlerini hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin personel motivasyonu için önem taşıyan yemek menülerini; gıda mühendislerinin bilgisi; aşçılarının sanatı ile birleştirerek oluşturmaktadır.

Yerinde üretim hizmetinde müşterilerinin mutfağında, onlara özel mutfak kadrosu ile uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapar. Özel organizasyonlarda ise, organizasyonun içeriğine göre farklı ve yaratıcı lezzetler sunabilen Klüh Catering, deneyimli servis ekibi ile farklı konseptler ve sunumda yarattığı farklılıklarla müşterilerine yaratıcı çözümler sunar.Hizmetlerimizin kapsamı;
  • Yerinde Üretim Yemek Çözümleri
  • Ala Carte Yemek
  • Özel Yemek Organizasyonları
  • Kokteyl Organizasyonları
  • Otomat (Vending) Hizmetleri

İLETİŞİME GEÇİN

Bir sorunuz varsa veya bir teklif almak isterseniz iletişim formunu kullanarak bizden bilgi talep edebilirsiniz.
KURUMSAL
Genel Müdürlüğü İstanbul Tekstilkent’te bulunan Klüh Servis Yönetimi’nin aynı zamanda
İzmir ve Ankara’da da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Her ne kadar tüm hizmet alanlarında bağımsız operasyon ekipleri yer alsa da “Entegre Hizmet Anlayışı” kapsamında birbiri içine geçmiş bir yönetim yapısı bulunmaktadır. Aynı lokasyonda birden fazla hizmet sunulan yerlerde dahi “tek nokta ile iletişim” prensibi uyarınca, müşterilerimiz tüm sorun ve soruları için tek bir irtibat noktasına ulaşmakta ve tek kişi muhatap olmaktadırlar.
ADRES
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Blokları No:12A,
B Blok Kat:13 D: 131 & 132, 34235
Atışalanı / Esenler / İstanbul / Turkey

Tel.: +90 212 4233334
Fax: +90 212 4282288
info@kluhsm.com
HİZMETLERİMİZ