Untitled Document

GÜVENLİK

GÜVENLİK

Herşey Kontrol Altında


Klüh Özel Güvenlik Hizmetleri 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun ve yönetmelik hükümlerine göre kamu kurumları ve özel kuruluşlara ait tesis ve işletmeleri tehdit ve tehlikelere karşı koruyarak, can ve mal güvenliği sağlamaktadır.

Özel Güvenlik sektöründe özellikle üstün iç denetim ve eğitim prosedürleri ve uygulamaları sayesinde kendisine ayrı bir yer edinmiş durumdadır. Butik hizmet anlayışı ile ihtiyaca özel hizmet sunmaktadır. Her an değişen güvenlik risklerine göre sistemini güncelleme esnekliği fark yaratan noktalar arasında yer almaktadır.Hizmetlerimizin kapsamı;
  • Giriş ve Nokta Kontrolü
  • Devriye ve Açık Alan Güvenliği
  • Resepsiyon Hizmetleri
  • Güvenlik Otomasyon Yönetimi

 

İLETİŞİME GEÇİN

Bir sorunuz varsa veya bir teklif almak isterseniz iletişim formunu kullanarak bizden bilgi talep edebilirsiniz.
KURUMSAL
Genel Müdürlüğü İstanbul Tekstilkent’te bulunan Klüh Servis Yönetimi’nin aynı zamanda
İzmir ve Ankara’da da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Her ne kadar tüm hizmet alanlarında bağımsız operasyon ekipleri yer alsa da “Entegre Hizmet Anlayışı” kapsamında birbiri içine geçmiş bir yönetim yapısı bulunmaktadır. Aynı lokasyonda birden fazla hizmet sunulan yerlerde dahi “tek nokta ile iletişim” prensibi uyarınca, müşterilerimiz tüm sorun ve soruları için tek bir irtibat noktasına ulaşmakta ve tek kişi muhatap olmaktadırlar.
ADRES
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Blokları No:12A,
B Blok Kat:13 D: 131 & 132, 34235
Atışalanı / Esenler / İstanbul / Turkey

Tel.: +90 212 4233334
Fax: +90 212 4282288
info@kluhsm.com
HİZMETLERİMİZ