Untitled Document

HASTANE HİZMETLERİ

HASTANE HİZMETLERİ

Hijyende Yüksek Standartlar


Hastaneler özel hijyen gerekliliği ile hizmet alan kişiler açısından çok büyük farklılıklar taşır. Klüh, Almanya'nın en büyük hastane hizmet sağlayıcısı olarak sahip olduğu uluslararası deneyimi Türkiye'ye aktarmaktadır. Türkiye'nin de en büyük hastane hizmet sağlayıcısı konumunda olan Klüh, halen A+ olarak adlandırılan segmentte faaliyette bulunur. Hastane içindeki tüm alanlarda verilen hizmetlere özel eğitim programları ve ekipmanlar Klüh tarafından son derece titizlikle planlanır ve uygulanır.

Her biri ayrı planlama yapılması gereken kritik (kapalı)alanlarda ve hasta odaları, poliklinikler, yönetim birimleri gibi alanların temizlik ve hijyenini uygun metotlar, uygun kimyasal temizleyiciler kullanarak başarı ile sağlamaktadır.Hizmetlerimizin kapsamı;
  • Ortak Alan Temizliği
  • Ameliyathane Temizliği
  • Sterilizasyon
  • Hasta Odası Temizliği
  • Hijyen Yönetimi
  • Çamaşırhane Hizmetleri
  • Porter Hizmetleri

İLETİŞİME GEÇİN

Bir sorunuz varsa veya bir teklif almak isterseniz iletişim formunu kullanarak bizden bilgi talep edebilirsiniz.
KURUMSAL
Genel Müdürlüğü İstanbul Tekstilkent’te bulunan Klüh Servis Yönetimi’nin aynı zamanda
İzmir ve Ankara’da da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Her ne kadar tüm hizmet alanlarında bağımsız operasyon ekipleri yer alsa da “Entegre Hizmet Anlayışı” kapsamında birbiri içine geçmiş bir yönetim yapısı bulunmaktadır. Aynı lokasyonda birden fazla hizmet sunulan yerlerde dahi “tek nokta ile iletişim” prensibi uyarınca, müşterilerimiz tüm sorun ve soruları için tek bir irtibat noktasına ulaşmakta ve tek kişi muhatap olmaktadırlar.
ADRES
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Blokları No:12A,
B Blok Kat:13 D: 131 & 132, 34235
Atışalanı / Esenler / İstanbul / Turkey

Tel.: +90 212 4233334
Fax: +90 212 4282288
info@kluhsm.com
HİZMETLERİMİZ